HDFLogo HDF www.hdf.cz
cz en

Logo
CDnavigator
info

Popis

CDnavigator je aplikace evidující vaše CD, DVD v databázi. Zároveň ukládá informace o fotkách (JPG), hudbě (MP3) a filmech uložených na médiích. K těmto datům můžete ukládat další metadata jako poznámky, hodnocení, atd. Přes všechny položky můžete vyhledávat a výběry ukládat. CDnavigator podporuje automatickou cache, která ukládá nejpoužívanější data na disk.

Fotky prohlížíte přímo v aplikaci. Nové fotky stáhnete z fotoaparátu, roztřídíte do alb a připravíte vypálení na CD.

Hudbu přehrajete také přímo v aplikaci CDnavigator. Při výběru muziky se dobře využije nastavení žánru a nastavení hodnocení jednotlivých skladeb.

Zprávy

1.1.2009 Projekt CDnavigator byl pozastaven kvůli nedostatku prostředků. Omlouváme se všem uživatelům.

4.8.2008 CDnavigator-0.7.2 - Přechod na Java 1.6, Vylepšené procházení CD, A další zlepšení a opravy bugů.

7.1.2008 CDnavigator-0.7.1 - Optimalizace vyhledávání, Jednoduchý HTML prohlížeč na dokumentaci, Číslo CD není povinné, Synchronizace prohlížení fotek s GUI, Oprava chybějících EXIF hlaviček u fotek, A další zlepšení a opravy bugů.

29.11.2007 CDnavigator-0.7.0 - Vypalování CD a DVD, Live distribuce, Zlepšené prohlížení fotek, Více konfigurace, Spousta dalších zlepšení a opravy bugů.

23.10.2007 CDnavigator-0.6.9 - Vylepšené GUI, DBManager, Instalátor. Zlepšená práce s fotkami a fotoaparátem. Lepší scanování CD - podopora OGG. Opravy bugů.
doc
screenshots
download
donations
Punčoška.czValid HTML 4.01! SourceForge.net Logo
Proč používat Linux